SUPA24
Остало
Остало
Остало
189 500 €
(2 669 € / м²)
Распродаја
2
1
71 м²
Avenida Francia, Torrevieja

спаваћа соба2
равно71 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover this bright 71 m2 apartment in Torrevieja Playa de La Mata, an ideal option for those seeking space, comfort, and proximity to the sea. Its s...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 20дана
Ажурирано: 20дана

Локалитети

Avenida Francia, Torrevieja
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству