SUPA24
Остало
Остало
Остало
290 000 €
(3 187 € / м²)
Распродаја
2
2+
91 м²
Calle Zoa, Torrevieja

спаваћа соба2
равно91 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Modern New Build Apartments in the Heart of Torrevieja Prime Location Just 150 m from the Sea This exceptional new development is located in the very...

Друго
Старост понуде: 61дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Calle Zoa, Torrevieja
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству