SUPA24
Остало
Остало
Остало
129 500 €
(2 943 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
44 м²
Calle Zoa, Torrevieja

спаваћа собаatypical
равно44 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Newly built apartments in Torrevieja, just 600 metres from Playa del Cura beach Prime location in the heart of Torrevieja Discover these brand new ap...

Друго
Старост понуде: 58дана
Ажурирано: 28дана

Локалитети

Calle Zoa, Torrevieja
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству