SUPA24
Остало
Остало
Остало
339 000 €
(4 185 € / м²)
Распродаја
3
2+
81 м²
Calle Pedro Lorca, Torrevieja

спаваћа соба3
равно81 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Welcome to this fantastic new development in the heart of Torrevieja! Twelve modern apartments are currently under construction, prioritizing comfort,...

Друго
Старост понуде: 55дана
Ажурирано: 26дана

Локалитети

Calle Pedro Lorca, Torrevieja
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству