SUPA24
Остало
Остало
Остало
255 000 €
(2 742 € / м²)
Распродаја
2
2+
93 м²
Calle Zoa, Torrevieja

спаваћа соба2
равно93 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Newly built apartments in Torrevieja, just 600 metres from Playa del Cura beach Prime location in the heart of Torrevieja Discover these brand new ap...

Друго
Старост понуде: 57дана
Ажурирано: 27дана

Локалитети

Calle Zoa, Torrevieja
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству