SUPA24
Остало
Остало
Остало
309 000 €
(3 593 € / м²)
Распродаја
3
2+
86 м²
Calle Pedro Lorca, Torrevieja

спаваћа соба3
равно86 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

New apartments in Torrevieja only 130 meters from the beach. The properties have availability in 2 or 3 bedrooms, community pool and community sun ter...

Друго
Старост понуде: 58дана
Ажурирано: 21дана

Локалитети

Calle Pedro Lorca, Torrevieja
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству