SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
341 000 €
(4 871 € / м²)
Распродаја
4
2+
70 м²
CALLE AGUILAS, Torre Pacheco

спаваћа соба4
равно70 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق بشاطئ البحر بغرفتي نوم وثلاث غرف نوم في آغيلاس، مورسيا بطراز معماري معاصر
تقدم مدينة آغيلاس في مورسيا مجموعة مميزة من الشقق العصرية الواقعة على شا...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

намештен
Старост понуде: 495дана
Ажурирано: 111дана

Локалитети

CALLE AGUILAS, Torre Pacheco
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству