SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
179 000 €
(1 755 € / м²)
Распродаја
3
1
102 м²
Calle Oceanía, Telde

спаваћа соба3
равно102 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

NO COBRAMOS COMISIÓN DE INTERMEDIACIÓN AL COMPRADOR Piso en venta, de 3 dormitorios situado en la localidad de Telde, en Las Palmas. Se distr...

Друго
Старост понуде: 220дана
Ажурирано: 173дана

Локалитети

Calle Oceanía, Telde
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Capital Lpa

Слични огласи

Слично у иностранству