SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
415 000 €
(2 804 € / м²)
Распродаја
4
2+
148 м²
Calle Ópera Carmen, Sevilla

спаваћа соба4
равно148 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Vivienda en muy buen estado de conservación en c/ Ópera Carmen.Piso reformado en el año 2000 con 148 m2 construidos. Goza de aparcamiento, trastero y ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаДрвене гредеНакон реконструкцијеПриродно светло

Друго
Старост понуде: 91дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Calle Ópera Carmen, Sevilla
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Inmobiliaria Sevilla 2000

Слични огласи

Слично у иностранству