SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
780 000 €
(7 091 € / м²)
Распродаја
3
2+
110 м²
Rambla de Can Bell, Sant Cugat del Vallès

спаваћа соба3
равно110 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Lucas Fox International Properties exclusively presents this fantastic apartment with an intelligent design and modern amenities, located in the prest...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторДрвени подПоглед

Друго
Старост понуде: 495дана
Ажурирано: 495дана

Локалитети

Rambla de Can Bell, Sant Cugat del Vallès
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Lucas Fox Sant Cugat

Слични огласи

Слично у иностранству