Листа понуда
17
17
17
243 000 €
(2 585 € / м²)
Распродаја
3
2+
94 м²
Camí St Celoni a Montnegre, Sant Celoni
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
94 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Apartment For sell in Sant Celoni in Barcelona
Piso con encanto, luminoso y listo para entrar a vivir — comodidad y tranquilidad en cada rincón
Si b...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
93дана
Ажурирано:
93дана
Пријави оглас
Локалитети
Camí St Celoni a Montnegre, Sant Celoni
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
1001 PORTALES
Salvador ROBERT
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
1001 PORTALES