Листа понуда
21
21
21
207 000 €
(1 533 € / м²)
Распродаја
2
1
135 м²
Avenida del Mar, San Javier
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
135 м²
купатила
Преведи на Енглески
Bedrooms: 2, Bathrooms: 1, Apartment in San Javier, Murcia, Spain
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Базен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
7дана
Ажурирано:
7дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenida del Mar, San Javier
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.