SUPA24
Остало
Остало
Остало
280 000 €
(3 333 € / м²)
Распродаја
3
2+
84 м²
Calle Isla Perdiguera, San Javier

спаваћа соба3
равно84 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

New Build Tourist Apartments in Santiago de la Ribera, San Javier – Just 750m from the Beach Exclusive Development on the Costa Cálida This exclusive...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Calle Isla Perdiguera, San Javier
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Слични огласи

Слично у иностранству