SUPA24
Остало
Остало
Остало
385 000 €
(5 423 € / м²)
Распродаја
1
1
71 м²
Polígono M, San Javier

спаваћа соба1
равно71 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Located in the privileged setting of La Manga del Mar Menor, this residential complex offers a selection of 173 homes designed to enjoy comfort and tr...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Polígono M, San Javier
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству