Листа понуда
40
40
40
750 000 €
(2 011 € / м²)
Распродаја
4
2+
373 м²
San Fernando
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
373 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
EXKLUSIVE LUXUSWOHNUNG IM HERZEN VON SAN FERNANDO PLAZA IGLESIA MAYOR
Preis: 750.000
Fläche: 373 m² | 4 Schlafzimmer | 3 Badezimmer | 3 Wohnzimmer...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Д - Мање економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
4дана
Ажурирано:
4дана
Пријави оглас
Локалитети
San Fernando
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.