SUPA24
Остало
Остало
Остало
342 000 €
(4 385 € / м²)
Распродаја
2
2+
78 м²
Calle Gerona, Rojales

спаваћа соба2
равно78 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Located in the charming Ciudad Quesada, this exclusive community offers a total of 84 properties, divided between high-bungalows and low-bungalows. Th...

Друго
Старост понуде: 36дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Calle Gerona, Rojales
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству