SUPA24
Остало
Остало
Остало
190 000 €
(1 939 € / м²)
Распродаја
3
2+
98 м²
Avenida de la Libertad, Redován

спаваћа соба3
равно98 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Located in the charming municipality of Redován, this exclusive residential complex offers a selection of apartments and penthouses designed for those...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Avenida de la Libertad, Redován
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству