SUPA24
Остало
Остало
Остало
179 000 €
(2 355 € / м²)
Распродаја
1
1
76 м²
Calle del Fandango, Pulpí

спаваћа соба1
равно76 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

New Build Apartments with Sea and Golf Views in Pulpí, Almería Privileged Location Between Sea and Mountains This exclusive new residential developme...

Друго
Старост понуде: 60дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Calle del Fandango, Pulpí
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству