SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
362 000 €
(2 919 € / м²)
Распродаја
3
2+
124 м²
POLIGONO S-CAM, Pulpí

спаваћа соба3
равно124 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق حديثة مكونة من غرفتي نوم على مسافة قريبة من الشاطئ في مار دي بولبي
تقع الشقق المعاصرة في مار دي بولبي، وهي منطقة سكنية ساحلية تقع في بلدية سان خوا...

Друго
Старост понуде: 332дана
Ажурирано: 30дана

Локалитети

POLIGONO S-CAM, Pulpí
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству