Листа понуда
108 000 €
(1 271 € / м²)
Распродаја
3
1
85 м²
Calle Alcorcón, Parla
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
85 м²
купатила
Flat For sell in Parla in Madrid
REF. MAD-605
¡¡VIVIENDA OCUPADA, NO SE PUEDE VISITAR!!
Le informamos que esta propiedad se encuentra actualmente...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
283дана
Ажурирано:
212дана
Пријави оглас
Локалитети
Calle Alcorcón, Parla
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
1001 PORTALES
Inmobiliaria Akris
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
1001 PORTALES