Листа понуда
50
50
50
660 000 €
(4 342 € / м²)
Распродаја
3
1
152 м²
camí vell de Llucmajor, Palma
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
152 м²
купатила
Преведи на Енглески
Apartment For sell in Palma De Mallorca in Baleares
Descubra este espacioso apartamento de 107 m² habitables, situado en la 7ª planta de un edificio...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Баште
Лифт
Базен
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Поглед
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
94дана
Ажурирано:
94дана
Пријави оглас
Локалитети
camí vell de Llucmajor, Palma
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
1001 PORTALES
Jean François MONMARQUÉ
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
1001 PORTALES