Листа понуда
7
7
7
476 000 €
(7 212 € / м²)
Распродаја
2
1
66 м²
CALLE LLORENÇ CAMPINS, Palma
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
66 м²
купатила
Преведи на Енглески
Apartamento dúplex con terraza, Vivienda con salón comedor, cocina amueblada, coladuria, 2 habitaciones, armarios, 1 baño, suelos de gres y parquet, a...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Г - Изузетно расипно
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
296дана
Ажурирано:
17дана
Пријави оглас
Локалитети
CALLE LLORENÇ CAMPINS, Palma
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.