SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
480 000 €
(5 647 € / м²)
Распродаја
3
1
85 м²
Passeig de Cala Gamba, Palma

спаваћа соба3
равно85 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Ático con terrazas en segunda linea de mar. Esta vivienda tiene una superficie de unos 85m2 aprox. más terrazas. Consta de un salón comedor de unos 20...

Друго
Старост понуде: 373дана
Ажурирано: 163дана

Локалитети

Passeig de Cala Gamba, Palma
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BALEAR INVEST

Слични огласи

Слично у иностранству