SUPA24
Остало
Остало
Остало
199 800 €
(2 938 € / м²)
Распродаја
2
1
68 м²
Calle de los Geranios, Orihuela

спаваћа соба2
равно68 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A beautifully renovated 2 bedroom apartment located in the highly sought-after residential community of La Mirada, in the heart of Playa Flamenca. Off...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторНамештенПриродно светлоТерасаНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Calle de los Geranios, Orihuela
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству