SUPA24
Остало
Остало
Остало
370 000 €
(4 205 € / м²)
Распродаја
2
2+
88 м²
Avenida de las Colinas, Orihuela

спаваћа соба2
равно88 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This development is an exclusive collection of stylish 2 and 3 bedroom apartments located within the renowned El Valle Golf Resort in Murcia. Designed...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Avenida de las Colinas, Orihuela
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству