SUPA24
Остало
Остало
Остало
227 000 €
(3 027 € / м²)
Распродаја
2
2+
75 м²
Calle Lapislázuli, Orihuela

спаваћа соба2
равно75 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This beautifully presented, fully furnished south east top-floor apartment is perfectly situated in the highly sought-after Urbanisation Zeniamar in P...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Calle Lapislázuli, Orihuela
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству