SUPA24
Остало
Остало
Остало
239 900 €
(3 242 € / м²)
Распродаја
2
2+
74 м²
calle Calderón de la Barca, Orihuela

спаваћа соба2
равно74 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

🌴 Live in style in Lomas de Cabo Roig 🏡☀️ If you're looking for comfort, elegance, and a prime location on the Costa Blanca, this apartment in Lomas...

Друго
Старост понуде: 61дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

calle Calderón de la Barca, Orihuela
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству