Листа понуда
27
27
27
275 000 €
(3 313 € / м²)
Распродаја
2
2+
83 м²
Calle Cereza, Orihuela
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
83 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Modern 2-Bedroom Apartment with Terrace & Pool – Los Dolses, Orihuela Costa Discover this beautifully presented second-floor apartment in the highl...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Базен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
58дана
Ажурирано:
29дана
Пријави оглас
Локалитети
Calle Cereza, Orihuela
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.