SUPA24
Остало
Остало
Остало
269 000 €
(2 381 € / м²)
Распродаја
2
2+
113 м²
camino de los Almendros, Orihuela

спаваћа соба2
равно113 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

We present this bright and modern apartment on the second floor of the exclusive Amanecer 3 Residential. With a privileged location, facing the commun...

Друго
Старост понуде: 58дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

camino de los Almendros, Orihuela
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству