Листа понуда
11
11
11
195 900 €
(2 612 € / м²)
Распродаја
2
1
75 м²
Calle Vainilla, Orihuela
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
75 м²
купатила
Преведи на Енглески
Apartment in Los Dolses, 75 m² built, 2 bedrooms, 1 bathroom, 1 parking space, nearly new, exterior, ground floor, 2 closets, 2 terraces, fitted kitch...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Базен
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Спрат
Отворени животни простор
Намештен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
92дана
Ажурирано:
54дана
Пријави оглас
Локалитети
Calle Vainilla, Orihuela
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.