Листа понуда
12
12
12
141 000 €
(2 660 € / м²)
Распродаја
1
1
53 м²
calle Ortosa, Orihuela
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
1
равно
53 м²
купатила
Преведи на Енглески
La Regia. Apartment on the third floor with elevator, south facing, with a constructed area of 53 m².
The house is distributed in a bedroom, bathroom...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Поглед
Намештен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
117дана
Ажурирано:
71дана
Пријави оглас
Локалитети
calle Ortosa, Orihuela
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.