Листа понуда
16
16
16
119 000 €
(1 451 € / м²)
Распродаја
2
1
82 м²
Calle Huelva, Murcia
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
82 м²
купатила
Преведи на Енглески
¡Increíble piso reformado en Murcia con Terraza! (PISO 4º SIN ASCENSOR)
Descubra este amplio piso de 2 dormitorios, con una ubicación privilegiada a ...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Д - Мање економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
4дана
Ажурирано:
4дана
Пријави оглас
Локалитети
Calle Huelva, Murcia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.