SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 190 000 €
(9 154 € / м²)
Распродаја
3
2+
130 м²
Calle Albaricoque, Mijas

спаваћа соба3
равно130 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

New Development: Prices from 1,190,000 € to 1,530,000 €. [Beds: 3 - 3] [Baths: 3 - 3] [Built size: 130.00 m2 - 130.00 m2] Have the privilege of livin...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Calle Albaricoque, Mijas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству