SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 200 000 €
(9 023 € / м²)
Распродаја
3
2+
133 м²
Calle Benaoján, Mijas

спаваћа соба3
равно133 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Brand new 3-bedroom apartment with sea views in La Cala de Mijas Welcome to this modern and inviting apartment in the sought-after residential complex...

Друго
Старост понуде: 56дана
Ажурирано: 26дана

Локалитети

Calle Benaoján, Mijas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству