SUPA24
Остало
Остало
Остало
310 000 €
(2 480 € / м²)
Распродаја
4
2+
125 м²
Calle Tamisa, Mijas

спаваћа соба4
равно125 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Flat for sale near the centre of Fuengirola, 700 metres from the beach, surrounded by schools and shops, adapted for people with reduced mobility. 4 b...

Друго
Старост понуде: 52дана
Ажурирано: 21дана

Локалитети

Calle Tamisa, Mijas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству