SUPA24
Остало
Остало
Остало
387 000 €
(3 252 € / м²)
Распродаја
2
2+
119 м²
Calle Benaoján, Mijas

спаваћа соба2
равно119 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Charming 2-Bedroom Apartment in Mijas.! Welcome to this bright and elegant 2-bedroom apartment, thoughtfully designed The spacious living room opens...

Друго
Старост понуде: 57дана
Ажурирано: 26дана

Локалитети

Calle Benaoján, Mijas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству