Листа понуда
15
15
15
494 000 €
(5 614 € / м²)
Распродаја
3
1
88 м²
Calle Tamisa, Mijas
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
88 м²
купатила
Преведи на Енглески
Jedná se o zcela novou nemovitost, která nikdy nebyla obývána, ale s výhodou placení 7 % daně z převodu a ne 10 % DPH.
Fantastický byt se nachází ve ...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Поглед
Природно светло
Кухињски апарати
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Лично
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
84дана
Ажурирано:
29дана