Листа понуда
15
15
15
154 000 €
(1 252 € / м²)
Распродаја
4
1
123 м²
Camino La Pimpana, Mieres
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
123 м²
купатила
Преведи на Енглески
Prostorný a světlý PENTHOUSE na prodej v jedné z nejklidnějších a nejlépe komunikovaných oblastí MIERES.
Nemovitost, která se nachází v pátém patře s...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Лично
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
167дана
Ажурирано:
13дана