Листа понуда
22
22
22
2 950 000 €
(20 486 € / м²)
Распродаја
3
2+
144 м²
Calle de Benabola, Marbella
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
144 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Puerto Banús, en primera línea de puerto: Impresionante apartamento de 3 habitaciones con vistas al puerto y a Marbella.
Esta propiedad personifica e...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Интернет
Климатизација
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Поглед
Након реконструкције
Природно светло
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
C - Економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
4дана
Ажурирано:
4дана
Пријави оглас
Локалитети
Calle de Benabola, Marbella
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.