SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
587 000 €
(5 149 € / м²)
Распродаја
3
2+
114 м²
AVENIDA COLINA NORTE (RIO REAL), Marbella

спаваћа соба3
равно114 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Natur, traumhafte Aussichten, Ruhe, erstklassige Lage… Entdecken Sie einen neuen Lebensstil bei Medblue Los Monteros.
39 Apartments und Duplexwohnunge...

намештен
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

AVENIDA COLINA NORTE (RIO REAL), Marbella
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Carlingpetri

Слични огласи

Слично у иностранству