SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
645 000 €
(6 719 € / м²)
Распродаја
2
2+
96 м²
Avenida Carlos Cano, Marbella

спаваћа соба2
равно96 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Modernes 2-Zimmer-Apartment Nahe dem Strand in San Pedro, Marbella

Entdecke dieses stilvolle Apartment im begehrten Strandbereich von San Pedro, Marb...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Avenida Carlos Cano, Marbella
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Alcantara & Good

Слични огласи

Слично у иностранству