SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
650 000 €
(11 017 € / м²)
Распродаја
1
1
59 м²
Avenida Duque de Ahumada, Marbella

спаваћа соба1
равно59 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartment on the beachfront, with frontal views of the sea. Next to the marina, in the heart of Marbella and surrounded by all services. It has a livi...

Друго
Старост понуде: 29дана
Ажурирано: 29дана

Локалитети

Avenida Duque de Ahumada, Marbella
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SEAMARBELLA PROPERTIES AND HOMES

Слични огласи

Слично у иностранству