SUPA24
Остало
Остало
Остало
460 000 €
(4 842 € / м²)
Распродаја
2
2+
95 м²
Paseo del Peru, Marbella

спаваћа соба2
равно95 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover this beautifully presented 2-bedroom, 2-bathroom middle-floor apartment, perfectly positioned to enjoy both privacy and convenience. Set with...

Друго
Старост понуде: 27дана
Ажурирано: 19дана

Локалитети

Paseo del Peru, Marbella
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству