SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 795 000 €
(7 510 € / м²)
Распродаја
4
2+
239 м²
Plaza de los Naranjos, Marbella

спаваћа соба4
равно239 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A rare 4-bedroom elevated ground-floor home in Santa Clara Homes, offering villa-style living with generous private outdoor spaces in a secure luxury ...

Друго
Старост понуде: 58дана
Ажурирано: 28дана

Локалитети

Plaza de los Naranjos, Marbella
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству