SUPA24
Остало
Остало
Остало
850 000 €
(5 313 € / м²)
Распродаја
2
2+
160 м²
Avenida Playas del Duque, Marbella

спаваћа соба2
равно160 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Spacious 2-Bedroom Apartment with Potential to Convert into 3 Bedrooms Embrujo Playa is one of the most well-established and peaceful residential comp...

Друго
Старост понуде: 55дана
Ажурирано: 26дана

Локалитети

Avenida Playas del Duque, Marbella
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству