SUPA24
Остало
Остало
Остало
474 000 €
(4 647 € / м²)
Распродаја
4
1
102 м²
Avenida de España, Marbella

спаваћа соба4
равно102 м²
купатила1
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Výhled na moře a 3 ložnice nabízí tento exkluzivní byt v Elviria Alta / La Mairena a okouzlí úchvatným panoramatickým výhledem na moře a hory - místo,...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледТерасаКаминОтворени животни просторТуш кабинаКухињски апарати

Ненамештено
Старост понуде: 151дана
Ажурирано: 34дана

Локалитети

Avenida de España, Marbella

Грађански садржаји

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Слични огласи

Слично у иностранству