SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
750 000 €
(7 500 € / м²)
Распродаја
3
2+
100 м²
Avenida Ricardo Soriano, Marbella

спаваћа соба3
равно100 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

New on the market, a fantastic ground-floor apartment with 3 bedrooms and 2 bathrooms, fully furnished and ready to move into. It features two terrace...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаНамештенСпратОтворени животни просторТуш кабинаОдвојени тоалетПриродно светлоДрвени подТротоарВисоки плафониНакон реконструкцијеМодерни стилПогодно за кућне љубимцеПогледКухињски апаратиКаминБојлерМашина за прање вешаПаметни уређајиБезбедност

Друго
Старост понуде: 146дана
Ажурирано: 73дана

Локалитети

Avenida Ricardo Soriano, Marbella
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Fincas Eva

Слични огласи

Слично у иностранству