Листа понуда
21
21
21
950 000 €
(8 051 € / м²)
Распродаја
3
2+
118 м²
Calle del Califa, Marbella
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
118 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
New, luxury, duplex penthouse with solarium and panoramic sea views, 3 bedrooms and 3 bathrooms, located in Nueva Andalucia.
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
421дана
Ажурирано:
103дана
Пријави оглас
Локалитети
Calle del Califa, Marbella
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.