SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
69 000 €
(1 190 € / м²)
Распродаја
3
1
58 м²
CALLE DESMONTE, Manuel

спаваћа соба3
равно58 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartment for sale located at Bonavista Street nº 40 in Manuel.

The property is situated on the upper floor, door number three, on the right-hand sid...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

CALLE DESMONTE, Manuel
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Liberty Home

Слични огласи

Слично у иностранству