Листа понуда
22
22
22
250 000 €
(2 604 € / м²)
Распродаја
1
1
96 м²
Calle Mijas, Manilva
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
1
равно
96 м²
купатила
Преведи на Енглески
Ground Floor Apartment, Estepona, Costa del Sol. 1 Bedroom, 1 Bathroom, Built 96 m2, Terrace 15 m2. Setting : Beachfront, Town, Commercial Area, Beach...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Базен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
55дана
Ажурирано:
25дана
Пријави оглас
Локалитети
Calle Mijas, Manilva
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.